Druhé kolo Fotbálkohraní o pohár starosty naší městské části

Dne 21.9. se uskutečnilo druhé kolo Fotbálkohraní, tentokrát se o pohár pana starosty utkaly děti 1. a 2. tříd ZŠ Horácké náměstí a ZŠ Novoměstská. Hned ráno bylo jasné, že děti ze třídy 2. C ZŠ Horácké to nikomu nechtějí dát zadarmo, neboť jejich chuť vyhrát byla zřejmá pro všechny na hřišti. A i když všechny týmy obou škol bojovaly statečně, pohár za 1. místo si pod vedením paní učitelky Renaty Jarošové po dramatických penaltách odnáší právě tato třída. Na 2. místě skončila třída ze ZŠ Novoměstská a na místě třetím naše třída 2.D s paní učitelkou Markétou Surákovou.
Ale ani naši nejmenší z 1. tříd nezůstali stranou a ukázali, že sport je baví. Dali do toho vše, ale vyhrát mohl jen jeden. Proto po krásně a hlavně férově odehraných zápasech umístění je následující: 1. místo třída 1. C v čele s paní asistentkou Petrou Tichou, 2. místo patří třídě 1. A s paní učitelkou Zuzanou Folýnovou a na 3. místě se umístila třída 1. D s paní učitelkou Janou Paškovou.

Opět děkujeme za skvělou organizaci a zážitky Malé kopané, panu starostovi MČ Brno Řečkovice a Mokrá Hora za předání krásných pohárů a všem pedagogickým pracovníků, že děti dovedli a pomáhali tvořit krásnou sportovní atmosféru a tím všem dětem na tvářích vykouzlili úsměvy.

Další fotografie zveřejníme na našem Facebooku ZŠ Horácké náměstí 13.

Obrázek