Knihománie na 2. stupni

Je libo vyrábět ruční papír? Zahrát si na spisovatele nebo luštitele šifer? Tvořit komiks, ilustrace, vlastní fantasy svět? Jet se podívat do brněnských papíren nebo pátrat po nejrůznějších literárních stopách v Brně? Zužitkovat staré knihy a něco z nich vyrobit? Nebo si jen tak číst? Potom jste u nás dnes byli správně. Všem těmto a mnoha dalším činnostem se naši žáci mohli dnes věnovat v rámci celoškolního projektu Knihománie.

Přednáška odborníka z praxe

Milí žáci 7. a 8. ročníku,

dne 14. 6. 2024 proběhne od 10:00 do 11:30 v naší škole přednáška na téma komunikace. Dozvíte se o práci novináře, o tvorbě podcastů, jak fungují média a další.

Počet míst je omezený, přihlašování je možné u pana učitele Romana Růžičky do 7. 6. 2024.

Výchova k podnikavosti součástí naší školy aneb pomáháme žákům uspět ve světě, který se neustále mění

Naše škola se zapojuje do podpory podnikavých aktivit a usiluje o získání certifikace Podnikavá škola, což je ocenění udělované školám v Jihomoravském kraji, které představuje aktivní přístup školy k rozvoji výchovy k podnikavosti.

Poděkování

Dobrý den,

touto cestou bych ještě jednou ráda poděkovala za možnost, prezentovat náš kroužek háčkování během Dne otevřených dveří ve škole 22. května 2024. Fotografie naleznete na našem Facebooku ZŠ Horácké náměstí 13 a Instagramu.

Měla jsem velkou radost ze zájmu dětí o přestávkách a řady dospělých, kteří si přišli školu prohlédnout.

Seznam přijatých žáků do 1. ročníku a do přípravných tříd pro školní rok 2024/2025 s rozdělením do tříd a termíny setkání s třídní učitelkou

Vážení rodiče,

zde naleznete seznam přijatých žáků do 1. ročníku a do přípravných tříd pro školní rok 2024/2025 s rozdělením do tříd. Zápis z informativní schůzky pro rodiče předškoláků 13. 5. 2024 naleznete zde. Termíny setkání s třídními učitelkami na zahradě školy naleznete na tomto místě. Těšíme se na setkání. 

 

Výsledky přijímacího řízení na SŠ a další kola přijímacího řízení

Milí žáci,

výsledky přijímacího řízení na SŠ budou zveřejněny 15. 5. 2024 v DiPSy a na veřejně přístupném místě ve SŠ. Co dělat, když uchazeč nebyl přijat, naleznete zde, v ukrajinštině zde. Věříme, že budete úspěšní hned v 1. kole a informace na letáku nebudou třeba.