Zájmové kroužky

Zájmové kroužky 2021/22, I. pololetí - kroužky budou zahájeny v říjnu

název kroužku, budova

vedoucí

den, hodina

cena

Kroužek modelování a 3D tisku (4. - 7. ročník)

M. Jelínek, J. Michal

úterý

13:35 - 14:20

700,- Kč

Sportovní přípravka pro 1. a 2. ročník (pouze Horácké nám.)

P. Kučera

pondělí

13:00 - 13:45

hrazeno ze SBOŠ

Sportovní přípravka pro 3. - 5. ročník (pouze Horácké nám.)

P. Kučera

středa

14:00 - 14:45

hrazeno ze SBOŠ

FIE BASIC (1. ročník)

L. Švecová

úterý

12:00 - 12:45

700,- Kč

FIE Emoce (3. ročník)

L. Švecová

úterý

13:00 - 13:45

700,- Kč

FIE BASIC (1. a 2. ročník, Uprkova)

H. Pavloušková

středa

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

700,- Kč

Sportovní přípravka 1. a 2. ročník, Uprkova

A. Matrasová

pondělí

13:00 - 13:45

 

500,- Kč

 

Sportovní přípravka 3. a 4. ročník, Uprkova

A. Matrasová

středa

13:00 - 13:45

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z M - 7. ročník

R. Johnová

čtvrtek

7:00 - 7:45

700,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z M - 9. ročník

V. Šebestíková

čtvrtek

13:45 - 14:30

700,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z M - 9. ročník

M. Paleček

úterý

7:00 - 7:45

700,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z ČJ a M pro 5. ročník, Horácké nám.

P. Mendlová

středa

13:00 - 14:00

900,- Kč

Feuersteinovo instrumentální obohacování pro 2. ročník, Horácké nám.

P. Mendlová

pondělí

14:00 - 14:45

700,- Kč

Spaß mit Deutsch:) - němčina pro žáky 4. a 5. ročníků

L. Vonášková

úterý

13:50 - 14:35

700,- Kč

Příprava na PZ z ČJ pro 9. roč., Horácké nám.

R. Růžička

úterý

7:00 - 7:45

700,- Kč

Příprava na PZ z ČJ pro 9. roč., Horácké nám.

R. Růžička

úterý

14:00 - 14:45

700,- Kč

Doučování ČJ pro 9. roč., Horácké nám.

R. Růžička

čtvrtek

6:45 - 7:45

hrazeno ze šablon

Příprava na PZ z ČJ pro 9. roč., Horácké nám.

I. Nesňalová

úterý

7:00 - 7:45

 

700,- Kč

Příprava na PZ z ČJ pro 7. roč. - Horácké nám.

V. Svedková

 

úterý

14:00 - 14:45

700,- Kč

Příprava na PZ z ČJ pro 9. roč. - Horácké nám.

V. Svedková

středa

14:00 - 14:45

700,- Kč

Příprava na PZ z ČJ pro 9. roč. - Horácké nám.

V. Svedková

čtvrtek

7:00 - 7:45

700,- Kč

Čtenářský klub v angličtině pro 4. a 5. roč. - Horácké nám.

J. Gregorová

středa

13:15 - 14:15

hrazeno ze šablon

Anglická konverzační dílna pro žáky 2. stupně

M. Navrátil

úterý

14:15 - 15:15

hrazeno ze šablon

Podpora čtení pro 1. a 2. třídu, Horácké nám.

 

M. Váňová

 

pondělí

13:00 - 13:45

500,- Kč

Podpora čtení pro 1. - 2. třídu, Horácké nám.

L. Mojžíšová

úterý

13:00 - 13:45

500,- Kč

Podpora čtení pro 1. - 2. třídu, Uprkova

 

K. Žáčková

 

pondělí

13:00 - 13:45

500,- Kč

Podpora čtení pro 1. - 2. třídu, Uprkova

 

V. Sigmundová

 

středa

13:00 - 13:45

500,- Kč

Florbal pro 2. stupeň

P. Váňa

středa

14:15 - 15:00

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z M pro 5. ročník, Horácké nám.

P. Váňa

středa

13:00 - 14:00

900,- Kč

Mladý čtenář a spisovatel pro 2. ročník, Uprkova

P. Oprchalová

úterý

13:00 - 13:45

hrazeno z SBOŠ

Aktivní občan 1.- 5. ročník, Horácké nám.

P. Oprchalová

pondělí

14:00 - 15:00

hrazeno z projektu

Příprava na přijímací zkoušky ČJ a M pro 5. ročník, Horácké nám.

P. Oprchalová

středa

13:00 - 14:00

900,- Kč

Hravá angličtina pro prvňáky, Uprkova

R. Jarošová

úterý

13:00 - 13:45

500,- Kč

Hravá angličtina pro druháky, Uprkova

J. Krchová

úterý

13:00 - 13:45

500,- Kč

Lukostřelba, Uprkova

P. Kaniok

(p.kaniok@zshoracke.org)

úterý

14:00 - 14:45

500,- Kč

Lukostřelba, Horácké nám.

P. Kaniok

(p.kaniok@zshoracke.org)

čtvrtek

13:30 - 14:45

500,- Kč

NerfLiga, Horácké nám.

P. Kaniok

(p.kaniok@zshoracke.org)

středa

14:30 - 15:15

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z ČJ    a M pro 5. ročník, Horácké nám.

J. Pašková

úterý

13:00 - 14:00

900,- Kč

Francouzština pro začátečníky hravě, Horácké nám.

M. Růžičková

pondělí

14:00 - 14:45

500,- Kč

Hravá angličtina pro prvňáky, Horácké nám.

D. Zečevičová

úterý

13:00 - 13:45

500,- Kč

Hravá angličtina pro druháky, Horácké nám.

D. Zečevičová

středa

13:00 - 13:45

500,- Kč

Kroužek deskových her

G. Kovářová

pondělí

14:00 – 14.:45

hrazeno ze SOBŠ

Kroužek sudoku a logických úloh

G. Kovářová

úterý

14:00 – 14:45

hrazeno ze SOBŠ