Zájmové kroužky

 

 

Zájmové kroužky 2017/18, I. pololetí

-Sportovní přípravka pro nejmenší 1. – 2.r. HN

Mgr. Pavel Kučera

 

Pondělí 13.45 – 14.30

350,- Kč,

je hrazeno z projektu SBOŠ

-Sportovní přípravka pro 3.- 5. Ročník, HN

Mgr. Pavel Kučera

Středa 13.30 – 14.15

350,- Kč je hrazeno z projektu SBOŠ

 

Lukostřelba pro HN, probíhá na Uprkove, děti budou převedeny

Mgr. Magda Burdová

Pondělí 13,00 – 13.45

500,- Kč

Lukostřelba Uprkova

Mgr. Magda Burdová

Úterý 13,00 – 13,45

500,- Kč

Hravá angličtina pro druháky HN

Mgr. Martina Mudriková

Úterý 12,45 – 13,30

500,- Kč

 

Hravá angličtina pro druháky HN

Mgr. Martina Mudriková

Čtvrtek 12,45 – 13,30

500,- Kč

Hravá angličtina pro druháky U

Mgr. Renata Jarošová

Pondělí 12,15 – 13,00

400,- Kč

Hravá angličtina U

Mgr. Iveta Smýkalová

Pondělí 12,00 – 12,45

500,- Kč

Čtenářský klub – anglicky U

Mgr. Jana Gregorová

2x týdně, pondělí 13,30 – 14,30

Středa 13,30 – 14,30

Hrazeno z projektu - šablony

Čtení s angličtinou HN

Mgr. Lenka Vonášková

Středa 7,00 – 7,45

Hrazeno z projektu - šablony

Čtenářský klub

Mgr. Milena Vacková

Středa 12,30 – 14,00

Hrazeno z projektu šablony

Francouzština hravě HN

Mgr. Magda Filáková

Úterý 14,00 – 14,45

400,- Kč

Úterý 13,00 – 13,45450,- KčKeramika HN

Hana Jankowská

Pondělí 15,30 – 17,00, 1x za dva týdny

600,- Kč

Klubík (Sheldon)– kroužek pro zvídavé žáky HNMgr. Petra Mendlová

Dyslektický kroužek 5. r., HN

Mgr. Michaela Rinková, Mgr. Jana Vlachová

Úterý 14,00 – 15,30 1x za 14 dní

Hrazeno z projektu SBOŠ

Kroužek pro zvídavé žáky HN

Mgr. Jana Širůčková

Úterý 7,00 – 7,45

Hrazeno z projektu SBOŠ

 

FIE – 2.stupeň HN

Mgr. Radka Johnová, Mgr. Petra Mendlová

Úterý 14,00 – 15,30

 

Hrazeno z projektu FIE

FIE – 1.stupeň U

Mgr. Michaela Rinková

Pátek 13,30 – 14,45

Hrazeno z projektu FIE

Hravá matika a čeština HN

Mgr. Martina Mudriková, Mgr. Kateřina Ďurišíková

Středa 12,45 – 13,30

Hrazeno z projektu - SBOŠ

Doučování pro první třídu HN

Mgr. Petra Mendlová

Středa 12,30 – 13,30

Hrazeno z projektu - šablony

Čtení pro 2. – 3. ročník U

 

Mgr. Petra Oprchalová

Úterý 13,30 – 15,00

Hrazeno z projektu - šablony

Doučování 1. – 5. ročník U

Mgr. Petra Oprchalová

Pondělí 13,30 – 15,00

Hrazeno z projektu - MAP

Doučování 2. stupeň HN

Mgr. Roman Růžička

Středa 13,35 – 14,20

Hrazeno z projektu - šablony

Co se v češtině nedozvím 8.r. HN

Ing. Ilona Nesňalová

Pondělí 7,00 – 7,45

500,- Kč

Přípravka na přijímací zkoušky 1. skupina HN

Mgr. Roman Růžička

Úterý 14,25 – 15,10

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky 2. skupina HN

Mgr. Roman Růžička

Úterý 7,00 – 7,45

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky 1. skupina HN

Ing. Ilona Nesňalová

Úterý 7,00 – 7,45

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky 2. skupina HN

Ing. Ilona Nesňalová

Středa 7,00 – 7,45

500,- Kč

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky HN

Ing. Renata Špinarová

Pátek 7,00 – 7,45

 

500,- Kč

Příprava na příjímací zkoušky z matematiky HN

Ing. Renata Špinarová

Pátek 14,00 – 14,45

500,- Kč

Jóga 1.-5.ročník HN

Mgr. Martina Mudriková

Středa 12,45 – 13,30

400,- Kč

Programování a robotika HN

Mgr. Jindřich Michal

Pondělí 15,15 – 16,00

Hrazeno z projektu SBOŠ

Herní doupě HN

Mgr. Alena Dostálová

Pátek 14,00 – 15,30

Hrazeno z projektu SBOŠ

Směrnice - Centrum volného času žáků